Vážený pane profesore.
Rádi bychom touto cestou poděkovali za nadstandartní a maximální péči o mého manžela, pana J.B. Ležel na vašem neurologickém odd. A od. 2. 6. do 7. 6.
Pan doktor Kučera mu provedl operaci, dekomprese L2-3. Již mu provedl dvě operace páteře v minulých letech v nemocnici na Homolce. Velice si vážíme jeho vysoce profesního, ale zejména pak lidského přístupu. S velkou důvěrou jsme se opět na pana doktora, ale i na celý váš odborný tým lékařů obrátili, že se manželovi zlepší mobilita a bude se moci opět těšit z jízdy na kole a radovat ze života.
Velké srdečné poděkování patří všem lékařům, zdravotním sestřičkám, sanitářům a všem zdravotníkům, kteří odvádějí maximální péči o pacienty. Sestřičky byly vždy laskavé a usměvavé. Ještě bychom rádi poděkovali MUDr. Ing. Jaroslavu Plasovi, který se nás ujal a vyšetřil manžela při prvním ambulantním setkání. Pan doktor manželovi objednal RTG páteře a MR. Následně jsme byli objednáni k MUDr. Kučerovi, který rozhodl o operativním řešení. Pan doktor Plas byl velice ochotný, přátelský a svým vystupováním na nás udělal velký dojem. MUDr. Kučera, MUDr. Plas i ostatní zdravotníci, se kterými jsme se setkali, dělají to nejlepší jméno Vaší UVN. Vážíme si velké profesionality a zejména toho empatického a lidského přístupu všech zdravotníků.
Já o to více, neboť jsem celý život také pracovala jako zdravotní sestra u lůžka.
S velkou úctou, vděčností a se srdečným pozdravem
manželé B.
Velvary

