Ústřední lékařsko – psychologické oddělení se zabývá komplexní psychodiagnostikou při posuzování psychické způsobilosti osob pro náročné profese, v rámci klinické praxe i v oblasti pracovního poradenství.  Od roku 1995 má pracoviště k dispozici dva vyšetřovací sály pro skupinové vyšetření a jedno individuální pracoviště, vybavené nejmodernějším technickým zařízením.
Množství provedených vyšetření umožňuje oddělení se nejen zapojovat do výzkumu a vývoje nových diagnostických postupů, ale také aplikovat nejmodernější metody v praxi.

Ústřední lékařsko - psychologické oddělení
Recepce - objednávání pacientů

Telefon: +420 973 203 463
Další údaje:

budova A3, 1. patro

 

Vyšetření před bariatrickými zákroky

Psychologické vyšetření je jedním z indikačních vyšetření před bariatrickými chirurgickými výkony. Mimo jiné má za cíl vyloučit psychopatologii, zjistit, zda je klient schopen dlouhodobě spolupracovat na změně svých návyků a zejména na udržení nového životního stylu, popsat jídelní zvyklosti a případně odhalit jejich poruchu a zjistit případná nereálná očekávání výsledku léčby.

Hlavní kontakty:

Contact not found

Contact not found

 

Neuropsychologická diagnostika

Neuropsychologická diagnostika poskytuje doplňující informaci k somatickému vyšetření neurologa. Pomáhá zhodnotit aktuální stav i upřesnit prognózu klienta. Diagnostická rozvaha hodnotí možné narušení klientova běžného fungování. Na základě výsledků vyšetření nabízí ÚLPO klientům další možnosti dlouhodobé spolupráce v rámci skupinové i individuální terapie.

Hlavní kontakty:

Contact not found

ULPO klinická sekce
PhDr. Klára Häcklová
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: +420 973 203 467

 

Psychodiagnostika na žádost ambulantních i lůžkových oddělení ÚVN

Jednotlivá oddělení ÚVN mohou žádat o konzultaci nebo diagnostickou rozvahu při ambulantním vyšetření pacienta nebo jeho hospitalizaci. Použité diagnostické nástroje i rozsah psychologického vyšetření jsou voleny podle zadání konkrétního lékaře. Psychologická rozvaha pak pomáhá najít lepší možnosti terapie v léčebném procesu.

Ústřední lékařsko - psychologické oddělení
Recepce - objednávání pacientů

Telefon: +420 973 203 463
Další údaje:

budova A3, 1. patro